Anadolu Tesisat Lavabo Tıkanıklığı

Erzurum Lavabo Tıkanıklığı Açma

Erzurum lavabo tıkanıklığı açma, evlerde lavabo tıkanıklığı sorunu günümüzde çok fazla görülmektedir. Yeni binaların yapılması, ve insan nüfusunun kalabalıklaşması bu sorunların daha fazla çoğalmasına neden olmuştur. Lavabo gideri tıkanıklığı açma ihtiyaçları bu oranda eşit gitmektedir. Çoğu zaman lavabo tıkanıklığı kullanım hatasından dolayı kaynaklansa bile, bazı durumlarda tesisatı ilk yapan ustalarında hata payı olmaktadır. Lavabo neden tıkanır? merak ediyorsanız içeriğimizi okumaya devam edin.

Lavabo gideri neden tıkanır?

Banyo lavabolarında bahsettiğimiz gibi kıl tüy oluşumundan kaynaklanan tıkanmalar olur. Makinenin döner başlık ucunu kullanarak kıl tüy artıklarını bu kafaya dolayıp dışarı doğru çekebiliriz. Tıkalı lavabo açma işine girmemek için banyoda halı yün vb. şeyler yıkanmamalıdır. Yerdeki veya küvetteki giderin ağzında mutlaka süzgeç bulunmalıdır. Ağzı direk açık olan boruya her türlü pislik, saç kılı gider ve tıkanmaya neden olur. Bu noktada gider borusu yer tespiti yapmak gerekir. Bunu sağlayan cihaz ise dedektör dediğimiz kameradan aldığımız görüntü nereyi gösteriyorsa onu bulan cihazdır. Gider borusunda arızanın noktasını bulmak için bu dedektör cihaz kullanılır.

Robotla Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?
  • Pimaş açma makinesine uygun uç takılarak yağları ve gideri tıkayan atıklar parçalanır. Tıkanıklık açma çalışmasında yaylı sistem kullanarak boru içerisindeki yağların tamamen parçalanması sağlanır.
  • Tıkanıklık sonrasında parçalanan yağ ve atıklar, boru eğimsiz yapılmışsa, giderin içinde kalabilir. Yağlanmadan ve boru çapının daralmasından dolayı oluşan tıkanıklıklar için firmamızın çözüm önerileri bulunmaktadır.
  • Lavabo tıkanıklığı gideren aletli ustalarımız sayesinde kırmadan tıkalı lavabo açma işlemi hayal olmaktan çıkmıştır. Tıkalı lavaboyu açarken pis su borusuna robotlu kameralar gönderilir ve lavabodan su geri geliyor sorunu kısa sürede çözülür.

Tıkanan tuvaletinizi, klozetinizi eski sağlıksız zaman alıcı üstelik çoğu zaman da işe yaramayan yöntemlere son verin. Erzurum’da faaliyet gösteren Anadolu Tesisat olarak tıkanıklık açmak için gerekli alet ve cihazlara sahibiz. Evinize gelen uzman ekibimiz kameralı görüntüleme yaparak ve tıkanıklık açma makinesi yardımıyla tıkanmış olan lavabonuzu modern ve kaliteli hizmet sunarak açar. Anadolu Tesisat Erzurum'un tüm ilçelerine servisimiz vardır.

Call Now ButtonBizi Arayın